0 545 217 26 75

Hakkımızda

Maraş Kombi Arıza Servisi olarak, bilgi, birikim ve ciddiyet isteyen yetkili ve eğitimli kişiler tarafından yapılması gereken teknik bir konudur. Gereksiz, yanlış yada hatalı yapılması durumunda faydadan çok zarar vereceği kesindir..


Maraş Kombi Servisi, Bizim Teknik olarak olarak her marka ve model Kombi’nin Bakım, Arıza ve Yedek parça ihtiyacını karşılıyoruz. Maraş Kombi Servisi, Ova Tesisat  Kahramanmaraş genelinde tüm servis taleplerine en kısa sürede profesyonel ekip, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla müşterilerini mağdur etmeden hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir.Gelişen teknolojiye ayak uydurup bilgilerimizi sürekli güncel tutarak en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.


Maraş Kombi Bakım, Ova Tesisat olarak; Güler yüzlü, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini hedef olarak benimsemiş müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalarını şekillendirmektedir. Kalite hedefini düşürmeden Yetki ve yeterlilik belgeli personel ile hizmet veren servisimiz, beklentilerin üzerinde bir çalışma hizmeti sunmaktadır.

Maraş Kombi olarak; kombi bakımı ile alakalı tüm hizmetleri sizlere vermekten mutluluk duyarız.